درباره شرکت نرم افزاری دانش بنیان

باستانی سافت

درباره شرکت نرم افزاری دانش بنیان

باستانی سافت

شرکت هولدینگ ایمن گستر باستانی (دانش بنیان)  با بیش از 12 سال تجربه در زمینه نرم افزارهای یکپارچه مدیریت کسب و کار، مالی و حسابداری، منابع انسانی، فروش و بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری CRM همواره توانسته است به‌روزترین نرم افزار تخصصی و یکپارچه مدیریت کسب و کار با برند باستانی سافت به جامعه عرضه نماید.

our team

پیوسته در تلاش هستیم با کمک به کسب و کارها باعث افزایش بهره‌وری، جلوگیری از اصطکاک، افزایش درآمد تا 30 درصد و مدیریت هزینه و فرآیندهای سازمانی با استفاده از نرم افزارهای مالی و باستانی سافت شویم.  

ما در تیم باستانی سافت توانسته ایم با بکارگیری متخصص ترین منابع انسانی، نرم افزاری جامع و یکپارچه جهت مدیریت برتر مالی کسب و کار را طراحی و پیاده سازی نماییم. این نرم افزار از به‌روزترین و تخصصی ترین نرم افزارهای حال حاضر در کشور می باشد.

نرم افزار باستانی سافت مطابق استاندارد و اصول و فنون روز دنیا در حوزه مدیریت منابع انسانی، مالی و حسابداری، بازاریابی، مشتری مداری و وفادارسازی مشتریان یک کسب و کار طراحی شده است.

تیم متخصص باستانی سافت در تمام طول طراحی نرم افزارها مدیران مالی با تجربه، مشاوران (منتور ها) و کوچ های حرفه ای در کنار خود داشته و با استفاده از تجربیات آن ها مسیر خود را در پیش گرفته است. این امر باعث شده نرم افزارهای باستانی سافت از دیگر نرم افزارهای موجود متمایز شود.

در راستای هدفمان در جهت ارائه برترین نرم افزار مدیریت کسب و کار، مالی، حسابداری و … امکان ثبت درخواست های شخصی سازی و افزودن ویژگی خاص برای نرم افزار باستانی سافت را فراهم آورده ایم تا این نرم افزار تمامی نیاز های شما را برآورده کند.