درباره شرکت نرم افزاری دانش بنیان

باستانی سافت

درباره شرکت نرم افزاری دانش بنیان

باستانی سافت

پشت هر کسب و کار داستانی وجود دارد و داستان کسب و کار هلدینگ باستانی هم از سال 1389 آغاز شد…

با تیمی خلاق و جوان و پر انرژی شروع به طراحی و تولید نرم افزار های تخصصی پزشکی کردیم. همیشه در حال ارائه بهترین کیفیت، بهبود روند مدیریت مراکز درمانی و کلینیک ها، سهولت کار پرسنل، مطلوب ترین پشتیبانی و به روزترین قابلیت ها مطابق با استانداردهای جهانی برای ما هدف بوده و هست.در این مسیر بود که هلدینگ باستانی شکل گرفت و روز به روز گسترده تر شد.

aboutus

با ادامه تلاش های تیم باستانی، ما موفق به دریافت لوح افتخار حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال 1393 شدیم…با توجه به پیشرفت روز افزون و به یاری تیم حرفه ای باستانی بیشتر به خودمون ایمان پیدا کردیم که غیر ممکن ها برای ما ممکن است.دانش بنیان بودن شرکت در سال 1397 در زمینه نرم افزار های پزشکی از دیگر افتخارات هلدینگ به شمار می رود که ما را برای ارتقای بیشتر نرم افزار و پیاده سازی نرم افزار های کاربردی دیگر مصصم تر کرد.

به لطف خدا و یاری اعضای تیم حرفه ای هلدینگ باستانی توانستیم نرم افزار هایی چونVOIP ,CRM ,ERP,  BPMS ،حسابداری، پنل پیامکی و باشگاه مشتریان را به کارنامه افتخارات خود اضافه کنیم.همواره در تلاش بودیم در زمینه طراحی وب سایت و سئو بهترین و حرفه ای ترین سایت ها را برای مشتریان خود طراحی نماییم. تا بتوانیم به کلیه کسب و کارها کمک کنیم و همیشه در تلاش برای توسعه و تکامل محصولات خود هستیم.

مسلما مسیر پیشرفت و موفقیت پایان ندارد و ما همچنان در این مسیر در تلاش هستیم تا بهترین کیفیت و محصولات رابه مشتریان خود ارائه دهیم.