خدمات پشتیبانی نرم افزار باستانی سافت

گروه نرم افزاری دانش بنیان باستانی سافت در راستای حقوق مشتریان و ارائه بهترین خدمات پس از فروش به کسب و کارها، خدماتی را به عنوان پشتیبانی پس از خرید نرم افزار در نظر گرفته است.

خدمات پشتیبانی نرم افزارهای باستانی سافت تا 12 ماه اولیه پس از خرید، رایگان می باشد. پس از آن می بایست سالیانه مبلغ ۲۵% درصد از ارزش نرم افزار پرداخت شود. در غیر این صورت هیچگونه از خدماتی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم برای شما انجام نخواهد شد.

support

چه مواردی شامل پشتیبانی می شود؟

تمامی امور مربوط به نصب نرم افزار، آموزش نرم افزار و پاسخ به سوالات کاربران، رفع ارورهای احتمالی و انجام پیگیری های مربوط به پنل پیامک نرم افزار می‌باشد. همچنین درباره ارتقای سرور و سوالات فنی سخت افزار می توانید از کارشناسان پشتیبان نرم افزار، مشاوره دریافت نمایید. پاسخگویی به سوالات پرسنل پس از آموزش نیز ادامه خواهد داشت و از طریق شماره تلفن های شرکت و یا چت آنلاین سایت می توانید با پشتیبان نرم افزار در ارتباط باشید. در صورت بروز احتمالی هرگونه مشکل در کارکرد نرم افزار، با شرکت تماس بگیرید. کارشناسان ما توسط نرم افزارهای اتصال از راه دور به سرور شما متصل شده و راهنمایی های لازم را در خصوص رفع مشکل انجام می دهند.

آپدیت نرم افزار و درخواست شخصی سازی

علاوه بر موارد گفته شده، آپدیت نرم افزار به آخرین ورژن منتشر شده نیز شامل پشتیبانی می باشد. ممکن است درخواست های شخصی سازی پس از استفاده از نرم افزار برایتان پیش آید و بخواهید ویژگی خاصی به نرم افزار اضافه کنید. درخواست می بایست بطور کامل و با جزئیات کامل به پشتیبان نرم افزار انتقال داده شود.

هزینه شخصی سازی های نرم افزار به صورت جداگانه از هزینه نسخه اصلی نرم افزار است. این نکته را در نظر داشته باشید، ابتدا درخواست شما باید توسط کارشناسان و تیم برنامه نویسی ما بررسی شود تا با توجه به شرایط و امکانات نرم افزار، دریافت که آیا درخواست قابل پیاده سازی می باشد یا خیر. پس از آن هزینه و زمان پیاده سازی و تحویل پروژه اعلام خواهد شد.

update software
enteghal narmafzar

انتقال سرور نرم افزار

ممکن است در نظر داشته باشید نرم افزار نصب شده بر روی لوکال هاست را به هاست (کلود) منتقل و به صورت آنلاین استفاده نمایید و یا برعکس. حتی ممکن است قصد داشته سرور لوکال هاست را به دلایلی تعویض نمایید و سرور قوی تری خریداری کنید.

قبل از قدام به تعویض و انتقال می بایست حتما با پشتیبان نرم افزار مشورت کرده و از اطلاعات نرم افزار بکاپ تهیه کرد. در غیر این صورت مسئولیت از بین رفتن اطلاعات بر عهده خودتان است.

دفعات نصب نرم افزار

هنگامی که اقدام به تعویض هاست یا سرور می کنید، طبق قرارداد دو بار نصب کلی نرم افزار رایگان و جزو پشتیبانی نرم افزار می باشد. در صورتی که از دو بار نصب استفاده کرده باشید جهت نصب بعدی به ازای هر بار نصب می بایست هزینه اعلام شده از سوی پشتیبان (مبلغ ۲.۵۰۰.۰۰۰ ریال) را پرداخت کنید.

آموزش نرم افزار

آموزش نرم افزار در ۲ مرحله (اولین مرحله در زمان خرید و نصب نرم افزار-دومین مرحله در طول روز کاری) از طریق اتصال به سیستم کاربر و ارتباط تلفنی انجام می پذیرد.

جهت بهبود کیفت آموزش های نرم افزار، ویدیوهای آموزشی از محیط نرم افزار تهیه شده تا در هنگام نیاز کاربران به آن ها مراجعه شود. ویدیوها در کانال های ارتباطی و وبسایت در دسترس است.

همچنین شماره واتس اپ پیشتیبانی برای شما ارسال شده تا در ساعات کاری شرکت (شنبه تا چهارشنبه 8 صبح الی 17) پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان باشد. آموزش ها گام به گام در طی چند جلسه و همراه با روند کار شما انجام می شود.

amozesh

ممکن است چند پرسنل در مرکز درمانی خود داشته باشید و همگی قرار است از نرم افزار استفاده کنند. در این صورت بهتر است در هنگام آموزش همه پرسنل حضور داشته باشند، تا یادداشت برداری و از صفحه مانیتور فیلم برداری نمایند و در آینده از آن ها استفاده کنند.

در صورتی که پرسنل خود را تغییر دهید، پرسنل قبلی موظف‌اند آموزش های لازم را به افراد جدید داده و دسترسی های لازم را به آن ها منتقل کنند. شرکت باستانی سافت مسئولیتی در قبال این مسئله نخواهد داشت. در صورت درخواست آموزش مجدد و نیاز به آموزش های فراتر از مراحل تعیین شده، می بایست به ازای هر ساعت مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال پرداخت شود. اگر پس از خرید نرم افزار علی رغم پیگیری های پیاپی پشتیبان اقدام به یادگیری نرم افزار نکنید، بروز هرگونه خطا در گزارش ها و محاسبات بر عهده خودتان است.

راه های ارتباطی پشتیبان نرم افزار

کارشناسان نرم فزار باستانی سافت، از طریق نرم افزارهای ارتباط از راه دور مانند AnyDesk به سیستم شما متصل و امور مربوط به نصب، آموزش، آپدیت، پشتیبان گیری و… را انجام می دهند. راه های ارتباطی با کارشناسان از طریق شماره تماس های دفتر شرکت ۰۷۱۹۱۰۰۲۵۵۲ ۰۲۱۹۱۳۰۵۳۵۹ می باشد. مشتریان می بایست اینترنت مناسب جهت برقراری ارتباط و آموزش تهیه نمایند. حداقل سرعت اینترنت مورد نیاز برای اتصال ۲مگ آپلود و دانلود واقعی می باشد تا اختلالی در روند کار پیش نیاید.

hardware

سخت افزار مورد نیاز نرم افزار

انتخاب سخت افزار مناسب کسب و کار شما مبحث گسترده ایست که با توجه به تعداد پرسنل و کاربرانی که قصد استفاده از آن دارند می بایست پیشنهاد داد. درباره این موضوع به طور مفصل در زمان خرید نرم افزار به شما مشاوره داده می شود.

با توجه به امکانات و ویژگی های نرم افزار پزشکیار باستانی طب می بایست حتما سیستم عامل ویندوزی با مشخصات Windows 10 Enterprise, Windows 7 ultimate و یا ویندوز سرور ۲۰۱۶ – ۲۰۱۹ Data center تهیه کنید. خواهشمندیم قبل از درخواست نصب نرم افزار توسط پشتیبان، حتما آخرین نسخه از یکی از سیستم عامل های گفته شده را بر روی سرور خود نصب کنید.

 

توجه: سرور مجازی به دلیل مشکلات ارتباطی که بر روی CPU ایجاد می کند به هیچ عنوان توصیه نمی شود و شرکت در قبال مشکلات آن هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

همچنین درصورت درخواست استفاده آنلاین از نرم افزار، می بایست هاست ویندوزی با کانفیگ مناسب نرم افزار از ما تهیه شود. چنانچه مشتری شرکت هاستینگ با سرویس خاصی پیشنهاد دهد که خارج از محدوده کاری ما باشد، تهیه و پیگیری آن به عهده مشتری می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل و اختلال در عملکرد نرم افزار و از آن مهم‌تر امنیت اطلاعات، شرکت مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

چه اتفاقاتی شامل پشتیبانی نمی شود؟