مجموعه آموزش های نرم افزار  باستانی سافت

ضمن تشکر از انتخاب نرم افزار باستانی سافت آموزش هایی جهت یادگیری اولیه و کار با نرم افزار توسط تیم باستانی سافت تنظیم و تهیه شده است. در این بخش سعی بر این داریم تا تمامی ماژول های نرم افزار باستانی سافت را به طور کامل شرح دهیم.

سوالات متداول

نرم افزارهای باستانی سافت با بهره گیری از نیروهای متخصص شرکت و تجربه منتورهای حرفه ای صاحبین کسب و کارها در زمینه های مختلف هستند و متناسب با کلیه مشاغلی که به مدیریت بهتر و کارآمدتر اهمیت میدهند طراحی شده است.

CRM یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است که در جهت افزایش رضایت مشتری و سودآوری بیشتر در سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد.

سرمایه هر کسب و کار مشتریان آن بوده و ارتباط بین مشتریان و کسب و کارها تنها با نرم افزار CRM امکان پذیر می باشد. از CRM جهت تمرکز بهتر بر روی ورودی ها و بررسی درآمدها استفاده کرد. علاوه بر آن، استراتژی های کسب و کار را میتوان تنها از یک نرم افزار CRM خوب خارج کرد.

این نرم افزار تحت وب بوده و قابل اجرا برروی انواع پلتفرم های موبایل، تبلت و کامپیوتر می باشد. همچنین در هر مکان و زمان به نرم افزار میتوان به نرم افزار دسترسی داشت. از جمله مزیت های آن،قابلیت ارجاع کارها، پیگیری ها، ثبت فعالیت ها در سیستم و گزارشگیری می باشد. مهم تر از همه تنها شرکتی که شخصی سازی و اختصاصی سازی برای هر صنف انجام میدهد، باستانی سافت می باشد.

از دیگر مزیت های باستانی سافت تیم پشتیبانی آن است که در یک ماه اول  شما را به نحوی حمایت میکند که کاربران همانند واتس آپ و تلگرام به راحتی از نرم افزار استفاده نمایند. علاوه بر آن گزارش کاملی از فعالیت کاربران را به مدیران اعلام می نماید.

تیم باستانی سافت در جهت ارائه برترین نرم افزار و رفع کلیه نیازهای مشتریان، با کمال میل امکان شخصی سازی و سفارشی سازی برای نرم افزار های باستانی سافت انجام میدهد.

خدمات پشتیبانی نرم افزار های باستانی سافت 1 سال اول رایگان می باشد. بعد از آن می بایست سالیانه مبلغی به عنوان پشتیبانی و گرفتن آپدیت های جدید پرداخت نمایید. در صورت نیاز مشتری، امکانات جدیدی که برای دیگر مشتریان طراحی شده باشد، با توجه به نسخه و تخصص کاری برای شما آپدیت میشود.